Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

-

Dobrý den,

na úvod mi dovolte kapku alibismu z mé strany ohledně těchto stránek.

Původně jsem měl zájem, aby tyto webové stránky sloužili zejména k aktuální informovanosti občanů Bakova a okolních obcí.

Bohužel na každodenní aktualizaci informací nemám (doufám prozatím) čas, jelikož studuji a volný čas dělím mezi přítelkyni a pro změnu studium.

Smiley

Za druhé si myslím, že aktuální informace jsou k dispozici na internetových stránkách města Bakova nad Jizerou ( www.bakovnj.cz ),  nebo třeba v Mladoboleslavském deníku.

Z tohoto důvodu si dovolím trochu alibisticky tuto rubriku novinky zde nezveřejňovat, i když jsem to původně měl v plánu, a nesuplovat tak zbytečně obsah výše zmíněných stránek.

Mám-li tedy stručně charakterizovat účel těchto stránek, pak vznikly především proto, aby komentovali či dementovali události v našem městě a to nejen z pohledu mého, ale doufám že především z Vašeho.

Nejsem žádným oportunistou, proto doufám, že mezi příspěvky přibudou i ty opačného názoru a to hlavně proto, že pravda většinou bývá uprostřed a mnohdy se musí mrška složitě hledat Smiley


A konečně naposledy: většinu příspěvků jsem psal já, nebo někdo z členů naší strany. Nejsem přesvědčen a nechci, aby působily jako dogma. Naopak čím více konstruktivních názorů proti mě mi napíšete, tím více Vám budu vděčnější, budu-li se z nich moci přiučit.

Články a reakce suplují názory celé naší strany, nebo jednotlivých přispivatelů.

--------------------------

PS: Jednou se mě kdosi zeptal, proč se zajímám o politiku, o dění v Bakově a vůbec o situaci v naší republice. Zkrátka co z toho mám?

 Je to, jako by se mě zeptal, proč člověk každý den musí jíst, spát, chodit na záchod, či milovat se. Zdá se mi totiž smutné, že to, co se tak dlouho a težce budovalo, se dnes v klidu a samozřejmostí ztrácí a opomíjí.

---

Přeji příjemné čtení

Smiley

David Bulíř